VOUCHERY

Dobrze wiemy jak trudno wybrać ciekawy prezent, zwłaszcza dla bliskich nam osób. Voucher na zabiegi w Goya Kosmetyka & Spa będzie z pewnością interesującą alternatywą. Urodziny, rocznica czy prezent świąteczny - zadbamy aby czas u nas był wyjątkowy i niezapomniany!

Poniżej prezentujemy gotowe zestawy voucherowe.

Można oczywiście indywidualnie określić sumę vouchera kwotowego  lub - po konsultacji z nami - dobrać zabiegi, które powinny się na nim znaleźć.

Zachęcamy do kontaktu - stworzymy wyjątkowy, imienny voucher z dowolną dedykacją. My, z naszej strony zadbamy o wyjątkową oprawę i niespodziankę od Goya Kosmetyka & Spa.

Oferujemy także indywidualnie dobrane vouchery firmowe.

Okres wykorzystania Vouchera przez Osobę Obdarowaną to 3 miesiące od daty zakupu.  Uprzejmie informujemy, że vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę ani zwrotowi.

Voucher "Dłonie i stopy"

To voucher zawierający dwa kompleksowe zabiegi na dłonie i stopy. Manicure i pedicure hybrydowy, peeling, parafina, masaż - sprawią, że dłonie i stopy będą zadbane, dopieszczone i nabiorą świeżego, wypielęgnowanego wyglądu.  Ekskluzywnym wykończeniem rytuałów jest zabieg świat foto-odmładzania i liftingu dłoni.

Wartość: 250 zł

Voucher: "Odśwież i nawilż"

Zawartość vouchera stanowią zabiegi, których zadaniem jest kompleksowe oczyszczenie twarzy, nawilżenie i odprężenie. Nowatorski i jedyny w Kielcach zabieg AquaPeel łagodnie ale skutecznie  oczyszcza i  tonizuje skórę, maska bezpośrednio po zabiegu pozostawi skórę nawilżoną i świeżą . Odprężający masaż twarzy będzie idealnym zakończeniem tej wyjątkowej serii.

Wartosć: 320 zł

Voucher "Hat-trick"

Podstawowy, męski i konkretny zestaw - manicure klasyczny, oczyszczanie twarzy AquaPeel i nawilżająca maska. Szybko i skutecznie.  Wypielęgnowane dłonie i oczyszczona, świeża skóra  twarzy to świetny wstęp do bardziej zaawansowanych zabiegów polecanych także panom.

Wartość: 340 zł

Voucher "Exclusive"

To wyjątkowy voucher - kompleksowa i ekskluzywna oferta najlepszych zabiegów.  Oczyszczanie skóry twarzy AquaPeel,  zabieg nawilżający Esthederm oraz wyjątkowy zabieg Coolift.

Wartość: 860 zł

. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura