STOPY

stopy-1

pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny rozpoczynamy moczeniem stóp w wodzie z solą morską oraz aromatycznym olejkiem w celu zmiękczenia skóry. Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu skórek, nadaniu kształtu oraz opracowaniu części podeszwowej w celu pozbycia się martwego naskórka.

pedicure japoński

Pedicure japoński jest to zabieg pielęgnacyjny przeznaczony do regeneracji paznokci. Polega na energicznym wcieraniu pasty z pochodzącą z Morza Japońskiego krzemionką, pyłkiem pszczelim, keratyną oraz witaminami A+E w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru zabezpieczającego i nabłyszczającego.

pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy rozpoczynamy moczeniem stóp w wodzie z solą morską oraz aromatycznym olejkiem w celu zmiękczenia skóry. Później postępujemy tak samo jak przy pedicure klasycznym ale nakładamy lakier utwardzany  w lampie UV, który jest bardzo wytrzymały i utrzymuje się do 3 tygodni.

pedicure SPA

Pedicure SPA przeznaczony jest dla osób które chcą zadbać nie tylko o swoje paznokcie ale również stopy. Ma na celu zregenerować stopy które w dotyku są szorstkie, suche oraz z oznakami napięcia skóry. Przywraca elastyczność oraz jedwabistą miękkość.

podopharm

pedicure leczniczy Podopharm

Produkty kieleckiej firmy Podopharm znajdziecie w najlepszych gabinetach podologicznych nie tylko w kraju ale także i zagranicą. Bogactwo składników, szczególna dbałość o stopy cukrzycowe oraz produkcja „made in Poland, made in Kielce” - to tylko wstępna charakterystyka tych niezwykłych produktów, których autorką jest Aneta Oleszek.

Pedicure leczniczy Poodopharm wykonywany jest w Goya wyłącznie przy użyciu produktów Podopharm dobranych odpowiednio do problemu. W Goya możecie także kupić szereg kosmetyków Podopharm do pielęgnacji domowej.

Nasze zdanie – uwielbiamy bezapelacyjnie !!!

mavex

pedicure MAVEX – rewolucyjna metoda pedicure bez użycia frezarki

Profesjonalny pedicure odświeża i przynosi ulgę stopom i sprawia, że zawsze wyglądają na zdrowe i zadbane. Pedicure MAVEX jest zabiegiem kosmetycznym podczas którego w bezpieczny sposób pozbywamy się zrogowaciałego i zgrubiałego naskórka. Zabieg z łatwością zmiękcza twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzi sobie z grubą warstwą twardego i przesuszonego naskórka, odciskami, modzelami, nagniotkami a najbardziej pięt skłonnych do pękania. Zabieg MAVEX ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze a mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku.

Mavex to szwajcarska firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji stóp. W produktach tej firmy nie znajdziemy parabenów, formaldehydu, parafiny. Do zabiegu natomiast wykorzystane są 4 płaty kwasowe (są to produkty medyczne Klasy I i posiadają cerytfikację Swissmedics). To mieszanka kwasu glikolowego, mlekowego i wodorotlenku sodu, która choć jest silna to nie sprawia żadnego dyskomfortu, ponieważ jej pH jest zasadowe i w konsekwencji nie powoduje złuszczania się naskórka.

stopy-2

zabieg IBX na zniszczone paznokcie

Zabieg IBX to ratunek dla słabych i zniszczonych paznokci potrzebujących odbudowy po długotrwałym manicure hybrydowym lub żelowym lub jako kuracja odżywcza dla naturalnych paznokci. Jest to innowacyjny zabieg z opatentowaną formułą, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny zabieg który w przeciwieństwie do innych produktów wnika w głąb płytki a nie pozostaje na zewnątrz.

odżywczy zabieg na stopy Goya

Każdy zabieg pedicure w Goya wzbogacony jest także o mocno odżywczy zabieg nawilżający, który pozostawia skórę stóp wzmocnioną i gładką. Peeling, maska, masaż stóp – tego możecie oczekiwać podczas zabiegu pedicure! I właśnie to sprawia, że jesteśmy wyjątkowi!

. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura