SHR

Usuwanie zbędnego owłosienia nigdy nie było tak proste!

Goya serdecznie zaprasza na bezbolesne i bardzo efektywne zabiegi usuwania zbędnego owłosienia. Nasz sprzęt SHR Sphinx III to niezwykle skuteczne, szybkie i bezbolesne urządzenie do usuwania niechcianych włosków. Nogi, pachy, plecy - z tymi obszarami SHR poradzi sobie o wiele szybciej niż zwykłego lasera. Dzięki większej głowicy znacznie skracamy czas wykonywania zabiegu.

Fotodepilacja SHR  polega na zniszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki światła emitowanej przez głowicę urządzenia. SHR  emituje wiązkę promienia, która oddziałuje tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach – rozgrzewa go do tego stopnia, że cała cebulka ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry.

Technologia SHR jest najnowszą odsłoną technologii IPL i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji.

Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania tj. In Motion, czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.

Zalety SHR min.:

  • SHR emituje fale o różnych długościach i w różnych kierunkach dlatego usuwa włoski w różnej fazie wzrostu
  • możemy usuwać włosy rosnące na różnych głębokościach i u osób o różnych karnacjach
  • zabieg jest bezbolesny
  • bezpieczny dla skóry wrażliwej i naczynkowej.
SHR
. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura