RYTUAŁY GOYA

Rytuały Goya to pełne spokoju i relaksu chwile podczas których działamy na Was dotykiem, zapachem oraz dźwiękiem. Dopełnieniem rytuału są odpowiednie napoje lub herbatki które zakończą cały zabieg.

HIMALAJE - THE ESSENCE OF LIFE

Zabieg, którego głównym składnikiem jest sól himalajska. Znana z ogromnej ilości mikro i makro elementów. Zabieg ma na celu rewitalizację, detoksykację oraz pobudzenie. Jest to mocny zastrzyk energii dla ciała i duszy, jednocześnie ukojenie zmysłów, a przede wszystkim mocne odżywienie. W kilku gestach chcemy przekazać Państwu naszą filozofię esencji życia.

SŁODKO - GORZKI GRZECH

Zabieg, którego głównym składnikiem jest czekolada. Posiada ona szereg właściwości odżywczych, relaksujących, działających nie tylko na nasze ciało, ale także zmysły. Czekolada jest produktem zwiększającym serotoninę (hormon szczęścia), a także działającym PRO SLEEP - przyczynia się do poprawy jakości snu. Pozwól nam otulić Twoje zmysły, bez wyrzutów sumienia.

AROMATHERAPEUTIC WORLD - THE WORLD OF AROMATHERAPY

Luksusowy zabieg, spersonalizowany pod preferencje klienta, który od samego początku decyduje o doborze składników i elementów zabiegu. Klient decyduje o połączeniu elementów zabiegu w zależności od potrzeb, samopoczucia oraz pożądanych efektów. Zabieg działa wielokierunkowo, pobudzane są zmysły słuchu, powonienia, dotyku. Niepowtarzalny rytuał, którego autorem jesteś Ty.

rytualy
. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura