O NAS

Witam serdecznie na stronie internetowej gabinetu kosmetycznego "Goya"

Goya... Dla mnie to wyjątkowe miejsce, moja przestrzeń, którą mam przyjemność podzielić się z Wami.  Przeczytajcie, co ja i mój zespół przygotowałyśmy dla Was ...

Goyę tworzy grupa pań kosmetologów i kosmetyczek, lekarz medycyny estetycznej oraz dietetyk i coach. Młody, przyjazny i pracowity zespół specjalistów, którzy utrzymują swoją wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie.  Naszym celem jest holistyczna i całościowa odpowiedź na Wasze potrzeby. Dlatego nie tylko "beauty" ale i "mind", kosmetyka i zdrowie, praca i pasja. Goya odzwierciedla to, co dla mnie najważniejsze - rzetelność, profesjonalizm i wiedzę. Szczęśliwie znalazłam osoby i firmy, które dzielą ze mną te wartości.

Współpracujemy z francuskim Instytutem Esthederm Paris - jesteśmy jedynym i wyłącznym gabinetem  w Kiecach posiadającym w ofercie niezwykle produkty tej wyjątkowej marki. Bogata oferta firmy Eshthederm pozwoli każdej z Was skomponować indywidualny zestaw potrzebny Waszej skórze.

Ciało i twarz  powierzyliśmy ponadto niezwykłej firmie comfort zone. Jestem zafascynowana produktami i filozofią tej marki. Zdrowy styl życia, działanie holistyczne, kompleksowe i terapeutyczne przy użyciu niezwykle aktywnych, naturalnych składników skłoniło mnie do podjęcia z comfort zone bardzo intensywnej współpracy.

Znajdziecie u nas także świetne kwasy Sessderma/ Mediderma, Blemishe Dr. Schrammek i wiele innych.

Zapraszamy Was także na wyjątkowe masaże, rytuały oraz zabiegi na ciało.

Goya to także świetne sprzęty kosmetyczne min.:  karboksyterapia Julie, laser Vectus,  fantastyczne oczyszczenie twarzy za pomocą AquaPeel, delikatna ale jakże efektowna Ulmea, mezoterapia mikroigłowa  Dermapen Coolift, mikrodermabrazja i wiele, wiele innych

Ale Goya to nie tylko kosmetyka i spa - to także spotkania z niezwykłymi ludźmi, lekarzami, coachami, dietetykami. Skupiam wokół mnie przyjaciół, pasjonatów, którzy tworzą w Kielcach coś nowego. Współpracujemy min. z bawialnią Inna Bajka, z cukiernią AleBabeczka. Nie chcemy być anonimowi, jesteśmy częścią tego niezwykłego miasta i wspieramy się w rozwoju naszych firm.

Zapraszam do wyjątkowego miejsca, które jest dla mnie i mojego zespołu miejscem szczególnym.

. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura