MASAŻE GOYA

Kochani! Przedstawiamy Wam serię naszych autorskich masaży. Jedyne i niepowtarzalne zabiegi pozwolą Wam na maksymalny relaks i odprężenie po ciężkim dniu. Na Wasze życzenie każdy z masaży możemy rozpocząć peelingiem, który przygotuje Waszą skórę na działanie dobroczynnych olejów i kremów.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Terapeutyczne działanie masażu jest związane z różnicą temperatur między ciałem a kamieniami. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia bólów mięśniowych oraz związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje, a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem.

MASAŻ STEMPLAMI

Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanych bawełnianych stempli, w których mieszczą się rozdrobnione zioła i przyprawy. Jest to masaż relaksacyjny całego ciała. Masaż stemplami ziołowymi odpręża i koi, zarówno ciało jak i zmysły osoby masowanej. Mieszanki ziół dobierane są indywidualnie.

MASAŻ RELAKSACJNY

Masaż relaksacyjny całego ciała to specjalnie przygotowany sposób masażu, w celu pozbycia się napięcia mięśniowego i rozluźnienia całego ciała. Dzięki poprawie krążenia w trakcie wykonywanego masażu, komórki całego ciała są intensywniej dotleniane i dzięki temu wszelkiego rodzaju napięcia i stres pomału odchodzą w zapomnienie. Masaż taki pozwala na rozluźnienie organizmu, a dzięki temu zmniejsza się podatność na wszelkiego rodzaju problemy związane z bólami kręgosłupa, spięciami mięśniowymi, bólami karku czy złym samopoczuciem.

masaze
. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura