DŁONIE I STOPY

Witam serdecznie na stronie internetowej gabinetu kosmetycznego "Goya".

DŁONIE

Manicure klasyczny polega na opracowaniu całej płytki paznokcia, łącznie z usunięciem skórek oraz nadaniu odpowiedniego kształtu. Wykończeniem całego zabiegu może być pomalowanie płytki zwykłym lakierem bądź odżywką.

Manicure hybrydowy jest to połączenie manicure klasycznego z lakierem utwardzanym poprzez promieniowanie UV czyli tzw. lakierem hybrydowym, który jest dużo bardziej wytrzymały niż zwykły lakier i utrzymuje sie do ok. 3 tygodni.

Manicure japoński jest to zabieg pielęgnacyjny przeznaczony do regeneracji paznokci. Polega na energicznym wcieraniu pasty z pochodzącą z Morza Japońskiego krzemionką, pyłkiem pszczelim, keratyną oraz witaminami A+E w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru zabezpieczającego i nabłyszczającego.

Manicure SPA przeznaczony jest dla osób które chcą zadbać nie tylko o swoje paznokcie ale również dłonie. Ma na celu zregenerować dłonie które w dotyku są szorstkie, suche oraz z oznakami napięcia skóry. Przywraca elastyczność oraz jedwabistą miękkość.

Zabieg IBX to ratunek dla słabych i zniszczonych paznokci potrzebujących odbudowy po długotrwałym manicure hybrydowym lub żelowym lub jako kuracja odżywcza dla naturalnych paznokci. Jest to innowacyjny zabieg z opatentowaną formułą, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny zabieg który w przeciwieństwie do innych produktów wnika w głąb płytki a nie pozostaje na zewnątrz.

Jest to innowacyjny sposób na odmłodzenie rąk przy wykorzystaniu lasera SHR. Dzięki dostarczanej do skóry wiązki promieniowania powodującego kontrolowane przegrzanie skóry , dajemy impuls do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny – włókien które odpowiadają za jędrność, gęstość i elastyczność. Efektem zabiegu jest zmniejszenie widoczności zmarszczek, wygładzenie oraz redukcja przebarwień.

Dermapen to zabieg który w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. 12 mikroigieł nakłuwa skórę 1300 razy na sekundę, mobilizując ją do odnowy, wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych. Skóra dłoni staje się wyraźnie młodsza, gładsza i bardziej napięta.

Lorem ipsum

 

DOLOR SIT AMET

. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura