COOLIFTING

Młodsza o kilka lat w 5 minut!

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie 5 minutowym, nieinwazyjnym zabiegu. CooLifting® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć - bez gojenia i okresu rekonwalescencji

 

Coolifting to redukcja zmarszczek i głębokie nawilżenie skóry!

 

Zabieg z użyciem CooLifting nawilża skórę, poprawia jej napięcie i działa antyoksydacyjnie. Twoje zmarszczki będą mniej widoczne a skóra odzyska blask i witalność.

coolifting-01
coolifting-04

Substancje czynne w ampułkach CooLift: kwas hialuronowy, ekstrakt z sorgo, hydrolizowane białka pszenicy.

Zabieg z zastosowaniem tego innowacyjnego urządzenia trwa tylko 5 min. Jest zupełnie nieinwazyjny i przebiega bez uszkadzania skóry. Nie wymaga również znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Efekty zabiegu widoczne są już kilka minut po jego wykonaniu a Ty możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą tuż po wyjściu z gabinetu.

Jedna sesja

to natychmiastowy efekt liftingu: wygładza skórę, likwiduje powierzchowne zmarszczki i redukuje głębokie zmarszczki.

Terapia utrwalająca efekt

to 4-6 sesji co tydzień w celu uzyskania efektu odmładzającego: intensywna stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, regeneracja skóry, poprawa jakości i tekstury skóry.

Terapia podtrzymująca

to jeden zabieg raz na kilka miesięcy.

  1. Nowoczesne urządzenie CooLifting® wykorzystuje przepływ CO2, powodując lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmiany powinowactwa hemoglobiny do O2 (efekt Böhra), lokalną regulację pH i wzmocnienie procesu lokalnej lipolizy.
  2. CooLifting® aplikuje CO2 pod bardzo wysokim ciśnieniem, osiągając bezpośrednie i pośrednie korzyści poprzez mechaniczną stymulację fibroblastów oraz poprzez wprowadzanie dużych ilości CO2 i składników aktywnych w głąb skóry w bardzo krótkim czasie.
  3. CooLifting® aplikuje CO2 w bardzo niskiej temperaturze w bardzo krótkich impulsach, w celu wywołania skurczu naczyń krwionośnych i skurczu tkanek. Analizowane obydwa te zjawiska w całości powodują rozszerzanie i zwężanie naczyń krwionośnych prowokowane przez CO2 i niską temperaturę (ok. -15⁰C), powodując efekt "pompowania" nazwany "vis-a-paradox", który jest ważny dla lokalnego oczyszczenia z toksyn i odpowiedniego natlenienia tkanek.
  4. CooLifting® jako TDS (transdermic delivery systems): pozwala składnikom aktywnym na łatwiejszą penetrację warstwy rogowej naskórka.
coolifting-klinika- zabieg-02
. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura