COMFORT ZONE

Gabinet kosmetyczny Goya ma przyjemność przedstawić Wam zabiegi wyjątkowej włoskiej marki Comfort Zone.

Comfort Zone to naturalne, ekskluzywne kosmetyki oraz wyjątkowe zabiegi z użyciem wyselekcjonowanych składników.

Comfort Zone to marka pełna pasji, dbałości o samopoczucie Pacjenta, to fantastyczne produkty i niezwykłe masaże, które pozwolą Wam odzyskać spokój, przyniosą rewelacyjne efekty oraz sprawią, że Wasza skóra będzie zadbana, jędrna i gładka.

Bagni di Pisa Mud - zabieg błotno - wyszczuplający

Błoto termalne remodelujący zabieg wyszczuplający i detoksyfikujący zapewniający silne działanie antycellulitowe, silnie stymuluje oraz drenuje. Intensywny zabieg kosmetyczny z wodą termalną z Bagni di Pisa, o działaniu ujędrniającym. Mieszanka olejków eterycznych oraz alg Fucus i Laminaria synergicznie działają na poprawę widocznych oznak cellulitu.

Thermogenic Attack - zabieg drenująco -wyszczuplający

Termogeniczny remodelujący zabieg. Intensywny zabieg kosmetyczny z alg Fucus, idealny do najbardziej widocznego i odpornego cellulitu z niedoskonałościami. Widocznie wspomaga poprawę sylwetki. Pomaga nadać sylwetce nowy wygląd. Odpowiedni w przypadku cellulitu z odporną zlokalizowaną miejscowo tkanką tłuszczową.

Salt Massage

Ekskluzywny zabieg detoksykujący i rewitalizujący ciało i umysł. Zabieg łączy specyficzne techniki  masażu, które zwiększają jego skuteczność i przyjemność. Dzięki niezwykłej kompozycji soli himalajskiej, bogatej w niezbędne minerały intensywnie oczyszcza.

. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet Kosmetyczny Goya.
Realizacja: Studio Manufaktura